Scroll
PipeNavi Doğalgaz Navigasyonu

IndoNavi İçmekan Navigasyon

IndoNavi İçmekan Navigasyon

İBeacon BLE teknolojisine dayalı İç Mekan Yer İzleme ve Navigasyon Uygulaması. Uygulama, binanın tam 3D modelini ve kullanıcı tercihine göre 2B Kat haritalarını içerecektir. Uygulama ayrıca çevrimdışı navigasyon ve WiFi veya Mobil Şebeke kapsama alanı olmayan yerler için izleme işleyecektir. Yazılım projesi, Android ve iOS platformları için Çapraz Platform Mobil Uygulama geliştirmesinden ve mobil cihaz iletişimi için servis API'sini içeren Yönetim portalı web uygulamasından oluşacak.

Ux Design
Ui Design
For All Platform
Android
Ios

Herşey Daha Gerçek

  • İBeacon BLE ve QR teknolojisine dayalı İç Mekan Yer İzleme ve Navigasyon Uygulaması. Uygulama, binanın tam 3D modelini ve kullanıcı tercihine göre AR'yi içerecektir. Uygulama ayrıca çevrimdışı navigasyon ve WiFi veya Mobil Şebeke kapsama alanı olmayan yerler için izleme işleyecektir.
  • Yazılım projesi, Android ve iOS platformları için Çapraz Platform Mobil Uygulama geliştirmesinden ve mobil cihaz iletişimi için servis API'sini içeren Yönetim portalı web uygulamasından oluşacak.

Indonavi Nedir?

Havaalanları veya alışveriş merkezleri gibi geniş iç ortamlarda yolunuzu bulmak göz korkutucu bir deneyim olabilir. Artırılmış gerçeklik, yapay zeka ve bilgisayar görüşüne odaklanan bir şirket olan Ayatek, bu sorunu navigasyona yardımcı olmak için AR deneyimini kullanan İç Mekan Görsel Konumlandırma aracıyla kolaylaştırıyor.